Menu

Czy jest coś lepszego niż maska do włosów?

Wśród setek kosmetyków do pielęgnacji włosów maski są często wybierane przez kobiety ze względu na dużo silniejsze działanie. Poważną konkurencją dla masek są jednak naturalne olejki do włosów. Mają dużo bardziej różnorodne zastosowanie, idealnie współgrają z włosami każdego rodzaju i mają dużo bezpieczniejszy skład. Chcesz wiedzieć więcej?

Nanoil Hair Oil - alternatywa dla maski do włosów

Porównanie: olejek do włosów a maska

 • Tylko olejek możesz dopasować do trzech porowatości włosów, czyli ich budowy. Maska nie sprawdzi się na wszystkich włosach, bo przeznaczona jest przede wszystkim do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. W przypadku innych problemów olejowanie jest lepszym rozwiązaniem.
 • Naturalne oleje do włosów to rozwiązanie dużo bardziej wygodne, bo można stosować je tak jak maskę do włosów, ale również na wiele innych sposobów. Olejowanie włosów można wykonywać na suchych lub mokrych pasmach, na kilka godzin lub kilkanaście minut przed myciem włosów, po ich umyciu, przed stylizacją, a nawet na gorąco lub w formie delikatnej mgiełki używanej w ciągu dnia. Maski do włosów mają jasno określony sposób użycia i jego trzeba się trzymać.
 • Olejki są dużo lżejsze i lepiej wchłaniają się, dlatego w odpowiednio małej ilości można je wmasowywać we włosy bez konieczności spłukiwania. Maska do włosów zawsze musi być zmyta.
 • Widoczna różnica jest również w tym, jaki skład ma maska do włosów a jaki olejek. W pierwszym przypadku często znajdziemy dużo substancji potencjalnie komedogennych m.in. silikony, parabeny, gliceryna lub podobne. Olejki do włosów są naturalne, bezpieczne dla włosów i dzięki temu dobre do olejowania skóry głowy. Maski nie można nakładać na skórę głowy.

Co to oznacza? Olejki są bardziej naturalne, łatwiejsze w użyciu, działają dużo skuteczniej i są lepiej dopasowane do potrzeb wszystkich włosów (nawet cienkich, wrażliwych, matowych lub wypadających), a przede wszystkim nadają się na skórę głowy. To zdecydowanie najlepszy z możliwych zamiennik dla maski do włosów, bo działa wielozadaniowo, mocą naturalnych składników odżywczych. Który olejek do włosów jest najlepszy?

Kobiety polecają
OLEJEK DO WŁOSÓW NANOIL (NANOIL HAIR OIL)

Nanoil otwiera przed setkami kobiet nieograniczone, zupełnie nowe możliwości. Jeszcze nigdy pielęgnacja włosów nie była tak perfekcyjnie dopasowana do naszych potrzeb. Olejek do włosów Nanoil to profesjonalna kuracja naturalnymi olejami stworzona dla trzech typów włosów:

 • dla zniszczonych, suchych i rozdwojonych włosów: Nanoil do włosów wysokoporowatych,
 • dla osłabionych, puszących się włosów: Nanoil do włosów średnioporowatych,
 • dla odpornych na stylizację i ciężkich włosów: Nanoil do włosów niskoporowatych.

Idealny zamiennik dla maski do włosów, odżywki, serum i dziesiątek innych produktów dyscyplinujących, ułatwiających stylizację lub upiększających. Olejek do włosów Nanoil działa maksymalnie skutecznie i trafia w źródło problemu, wnikając do wnętrza włosów, działając na ich powierzchni i dbają o kondycję skóry głowy.

DZIAŁANIE
 1. Dogłębnie odbudowuje zewnętrzne i wewnętrzne struktury włosów.
 2. Zapewnia harmonię kwasowo-zasadową na skórze głowy.
 3. Przyspiesza wzrost włosów i hamuje ich nadmierne wypadanie.
 4. Zapobiega utracie wody z wnętrza włosa i perfekcyjnie nawilża.
 5. Eliminuje puszenie się włosów, wygładzając je i dodając miękkości.
 6. Skraca czas suszenia włosów i sprawia, że są bardziej podatne na stylizację.
 7. Uelastycznia, dodaje blasku, podkreśla kolor i teksturę włosów.
 8. Ogranicza łupież, przetłuszczanie się i elektryzowanie pasm.
ANALIZA SKŁADU

Każdy z trzech olejków Nanoil to zupełnie inne substancje aktywne, ale łączy je jedno – perfekcyjnie opracowana formuła bogata w najlepszej jakości naturalne oleje, wzbogacona o składniki pielęgnujące i przyspieszające wzrost włosów. Olejki nie zawierają parabenów i silikonów, są naturalne i mocno skoncentrowane.

Olejek Nanoil do włosów niskoporowatych zawiera dziewięć naturalnych olejów bogatych w kwasy tłuszczowe nasycone idealne dla włosów ciężkich, o zwartej budowie. Z kolei olejek Nanoil do włosów wysokoporowatych to kompozycja sześciu olejów o dużej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, które świetnie wpasowują się w zniszczoną, nadwyrężoną strukturę włosów. Trzecia wersja to olejek Nanoil do włosów średnioporowatych o sześciu olejach z kwasami tłuszczowymi omega-7 oraz omega-9, najlepszymi dla włosów osłabionych.

Wszystkie olejki do włosów i skóry głowy Nanoil wzbogacone są także o filtr UV, witaminy (w tym tokoferol o działaniu anti-age) i substancje pobudzające wzrost włosów. To najlepiej skomponowany olejek do włosów, który działa nie tylko mocą naturalnych olejów, ale również wybranymi zgodnie z potrzebami włosów składnikami dodatkowymi.

(więcej informacji na temat składników można znaleźć na stronie produktu: nanoil.pl)

OPIS PRODUKTU

Olejek do włosów Nanoil to bardzo lekki kosmetyk, który bardzo dobrze wchłania się we włosy. Wystarczy od 1 do 4 porcji (w zależności od sposobu aplikacji i długości włosów), aby pokryć całe włosy. Olej można nakładać na włosy różnymi metodami – na suche lub wilgotne pasma, przed myciem lub przed stylizacją, na skórę głowy, na końcówki lub na całe włosy. Jego delikatny, a zarazem bardzo urzekający zapach, utrzymuje się na włosach nawet przez cały dzień. Nanoil to świetnie rozwiązanie dla każdego kto potrzebuje w pełni naturalnego produktu w bardzo eleganckim wydaniu. Nanoil ma praktyczną pompkę i solidne opakowanie.

Pozytywne opinie za:
 • urzekający i bardzo długo utrzymujący się zapach,
 • dopasowanie składników do porowatości włosów,
 • połączenie olejków z dodatkowymi substancjami,
 • kompleksową pielęgnację uderzającą w punkt,
 • wielozadaniowość i wygodę aplikacji,
 • bardzo lekką i dobrze absorbowaną formułę.
Negatywne opinie za:
 • cenę, która dla niektórych może być wysoka,
 • opakowanie, którego elegancję zaburzają pozostające na nim odciski.