Menu

Olejek rycynowy Nanoil – wetrzyj go we włosy jak maskę, to hit!

Maski do włosów to jeden z ważniejszych elementów pielęgnacji, ale większość z nich nie wspiera Cię, jeśli chodzi o pielęgnację skóry głowy, a to przecież miejsce, gdzie ukorzenione są twoje włosy. Jest ważne. To tu piękno włosa bierze swój początek. Jak o nią zadbać, przy okazji pielęgnując włosy? Zaskoczysz się, jakie to proste! Wystarczy, że sięgniesz po olejek rycynowy Nanoil. 

NanoilMini_Colors_castor_shutterstock_5

Olejek rycynowy – odschoolowa pielęgnacja włosów

Olej rycynowy znamy nie od dziś – nasze prababki stosowały go na brwi i rzęsy, wcierały we włosy, czy paznokcie. Okazuje się, ze miały dużo racji – olej rycynowy po dziś dzień nie daje się zastąpić niczym innym! To doskonała kuracja do włosów zawdzięcza swoje działanie wyjątkowym składnikom skrywającym się w jego wnętrzu. Cenny kwas rycynolowy (zwany też rącznikowym) to przywilej jednego tylko oleju, właśnie rycynowego. Jest on podobny do keratyny, która buduje włos. To dlatego olejek tak świetnie wpływa na ich regenerację, wzmocnienie i poprawę wyglądu oraz koloru. Który z olejków rycynowych wykorzystać w pielęgnacji włosów?

Olejek rycynowy Nanoil – kalsyka w najlepszym wydaniu! 

Jest przygotowany do pielęgnacji Twoich włosów: ma lekką formułę, świetnie się zmywa. Jest nierafinowany, tłoczony na zimno, certyfikowany. Ten olejek rycynowy z pewnością uprzyjemni Twoją pielęgnację, a efekty zaskoczą Cię mile już po pierwszym użyciu.

Olejek rycynowy Nanoil jest wspaniałą kuracją, która wzmacnia włosy od cebulki aż po końce. Możesz śmiało odżywiać nim nie tylko fryzurę, ale także brwi, ciało, paznokcie oraz stosować do oczyszczania twarzy, jeśli lubisz metodę OCM.

Olejek rycynowy Nanoil – efekty

Pewnie chcesz wiedzieć, co zyskają Twoje włosy po kuracji olejkową, rycynową maską do włosów? Spodziewaj się, że:

  • włosy staną się lekkie, odbite od nasady i puszyste
  • skóra głowy będzie oczyszczona z kurzu, brudu, sebum, resztek kosmetyków i toksyn
  • cebulki włosów będą odżywione i pobudzone do pracy
  • włosy zaczną rosnąć szybciej i przestaną wypadać
  • poprawi się ich struktura, kolor, blask, zdrowie i wgląd

Olejek rycynowy Nanoil – stosowanie

1. Nakładaj go na włosy i skórę głowy, jako olejkową maskę wzmacniając i regenerującą (stosuj na wilgotne lub suche włosy, zmywaj szamponem po 30 minutach).

2. Dodawaj do maski do włosów, aby wzmocnić jej działanie i doczekać się lepszych efektów na włosach. Wystarczy, że zmieszasz porcję maski z kilkoma kroplami olejku rycynowego Nanoil.

Olejek rycynowy nanoil – opinie

To jedyny olej rycynowy, który zyskał aż taką duża popularność. Bez wątpienia działa doskonale na każdy rodzaj włosów, od zniszczonych i bez wyraźnego kolory, przez suche i łamliwe, a także cienkie id delikatne aż po ciężkie, bez objętości i przetłuszczające się – olejek rycynowy Nanoil w pełni zapracował na doskonałe opinii, jakie zbiera.

 Dowiedz się więcej o najlepszym olejku rycynowym na włosy, skórę czy paznokcie. Wejdź na https://nanoil.pl/olej-rycynowy