Menu

KÉRASTASE NUTRITIVE OLEO-RELAX

kerastase-nutritive-oleo-relaxW ofercie marki Kerastase znajduje się naprawdę sporo intensywnych produktów do pielęgnacji włosów – w tym maska wygładzająca do włosów grubych, suchych i odpornych na układanie. Nieposłuszne kosmyki już po jednym jej użyciu stają się jedwabiście gładkie i współpracują o wiele łatwiej. Maska do włosów Nutritive Oleo-Relax dogłębnie odżywia, ochrania włosy przed wpływem wilgoci i łagodzi niekontrolowany skręt.

Formułę Kerastase Nutritive Oleo-Relax oparto na najnowszej technologii i naturalnych składnikach. Maska do włosów sprawia, że włosy nabierają aksamitnej miękkości, odzyskują naturalny blask, stają się łatwe w rozczesywaniu i spektakularnie gładkie. Kerastase Nutritive Oleo-Relax to nawilżenie i odżywienie włosów bez przetłuszczania i obciążania.

Analiza składu:

Skład maski do włosów Kerastase jest stosunkowo krótki, biorąc pod uwagę ilość substancji w innych kosmetykach marki. Zawiera np. nawilżający alkohol w grupy tych o pozytywnym działaniu. Tylko dwa oleje to jednak bardzo duży błąd marki. Okazuje się, że więcej jest w składzie innych składników, niż tych naturalnych.

Zamiast nich mamy np. szkodliwy dla włosów, zły alkohol o działaniu wysuszającym i drażniącym. Całkiem zbędne są tutaj również trzy konserwanty i ciężki silikon, do zmycia którego potrzeba silnie oczyszczającego szamponu. Regulująca lepkość skrobia ziemniaczana to także zbędny dodatek, który w żaden sposób nie poprawia działania tego kosmetyku.

Maska do włosów Kerastase Nutritive Oleo-Relax zawiera:

  • olej palmowy (masło z olejowca gwinejskiego),
  • olej shorea (masło z nasion damarzyka mocnego).

Opis produktu:

Maska do włosów Kerastase Nutritive Oleo-Relax jest bardzo gęsta. Przypomina treściwy, mleczny żel o lekko pomarańczowej barwie. Po ogrzaniu nie zmienia swojej konsystencji, dlatego może sprawiać nieco trudności przy aplikacji na włosy. Zapachem przypomina nieco róże.

Cena za 200 ml maski Nutritive Oleo-Relax jest dość wysoka. Zwłaszcza że wydajność tego produktu mogłaby być zdecydowanie lepsza. Zużywa się w szybkim tempie. Potrzeba dość dużo kremowej maski, aby pokryć włosy dokładnie i na każdym centymetrze.

Pozytywne opinie za:

  • Przyjemny, różany zapach kojący zmysły.
  • Efekt wygładzenia od razu po użyciu.
  • Ułatwianie rozczesywania włosów po myciu.
  • Brak protein, w odróżnieniu od innych masek marki.

Negatywne opinie za:

  • Bardzo słabą wydajność maski o standardowej wielkości.
  • Powierzchowne, a nie dogłębne działanie.
  • Zdecydowanie za wysoka cena w stosunku do jakości.